Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.

Расширенный поиск  

Новости:

Форум Здравый Сектор

Автор Тема: Кредити. Бути чи не бути.  (Прочитано 13412 раз)

Украінка

  • Ветеран
  • *****
  • Карма: +1257/-335
  • Оффлайн Оффлайн
  • Сообщений: 3814
  • Kyiv UA
    • Просмотр профиля
Кредити. Бути чи не бути.
« : 29 Август 2014, 22:39:09 »

Не в тему, але було піднято цікаву тему - валютний кредит. Гадаю, якщо ми коротенько обговоримо іі тут, це може когось застерегти від проблем у майбутньому.
Моє, як сказав опонент, куряче переконання: банки існують не для того, щоб допомагати і не для того, щоб виручати. Як я здогадуюсь, банкам вигідніше якщо кредит не повертають, ніж коли його повертають. Неповернення кредиту - це можливісь банку відібрати у вас квартиру, авто і нажитися більше ніж на процентах. Чим м'якше банк стелить, тим більших проблем можна очікувати. Я не беру кредитів. Принципово. Якось на роботі оформляли зарплатні платіжні карти. Разом з платіжною картою, буквально примусово були видані кредитні карти. Я відмовлялася, але мене запевнили, що це умова корпоративного контракту. При оформленні зарплатноі картки мене спитали чи я заміжня, я відповіла, чи в мене є діти, я відповіла, якою нерухомістю я володію... Стоп! Чекайте! А навіщо вам знати мій сімейний стан, моі діти мою нерухомість, моє авто, щоб покласти мою зарплатню на мою ж картку? Це ще що за розвідка така? Приватбанк. Я ж не питаю якою нерухомістю володіє Коломойський! Може його майно не переконає мене довірити йому мою зарплатню? Робітниця банку бовкнула " так положено". Ким положено? Хто положив?
Зв'язуватися зі мною вони не стали. Недоречні розпитування припинили. Картки видали. За кілька днів дзвінок. Солодкий як мед голос повідомляє, що моя кредитна картка активована і дозволений кредит становить 4000 грн і 50 днів на безвідсоткове погашення. Чи вам досить такого ліміту? - розливається медом голос в телефоні. Досить, кажу. Зогляду на те, що мені кредити взагалі не потрібні, це рівно на 4000 грн більше ніж треба.
Картку закину, аби навіть випадково не скористатися. Десь є ловушка. Не маю ні часу ні натхнення шукати де.
Брати кредит навіть в самому чесному банку - це означає, що ви абсолютно стовідсотково застраховані від хвороби, нещасного випадку, курсових скачків, безробіття, що не захворіють ваші рідні..... Хто дасть такі гарантіі? Ото ж.
 
Записан
Нет неразрешимых проблем, есть непринятые решения.

Брат

  • Глобальный модератор
  • Ветеран
  • *****
  • Карма: +435/-30
  • Оффлайн Оффлайн
  • Сообщений: 958
  • UA
    • Просмотр профиля
Re: Кредити. Бути чи не бути.
« Ответ #1 : 29 Август 2014, 22:43:46 »


 Может в раздел Экономика тему перенести? Или пусть пока будет здесь?

Записан

Украінка

  • Ветеран
  • *****
  • Карма: +1257/-335
  • Оффлайн Оффлайн
  • Сообщений: 3814
  • Kyiv UA
    • Просмотр профиля
Re: Кредити. Бути чи не бути.
« Ответ #2 : 29 Август 2014, 22:45:19 »

Нехай побуде тут. Вона довго жити не буде. Може та ватка почитає, може спробує замислитися.
Записан
Нет неразрешимых проблем, есть непринятые решения.

Harlequin

  • Ветеран
  • *****
  • Карма: +347/-144
  • Оффлайн Оффлайн
  • Сообщений: 2579
  • RU
    • Просмотр профиля
Re: Кредити. Бути чи не бути.
« Ответ #3 : 29 Август 2014, 22:48:56 »

Teodor4ik'a бы тут порасспрашивать - если не ошибаюсь, он к банковскому делу имеет непосредственное отношение.
Записан
Если вы начали лгать, считайте что война проиграна

Teodor4ik

  • Ветеран
  • *****
  • Карма: +3056/-306
  • Оффлайн Оффлайн
  • Сообщений: 6753
  • Тернополь - UA
    • Просмотр профиля
Re: Кредити. Бути чи не бути.
« Ответ #4 : 30 Август 2014, 09:48:23 »

Я тут.  ;)

Для з/п карты ничего из перечисленного не нужно, но экономисты, дабы не быть уволенными парят еще и кредитку, не спрашивая надо ли оно вам.

Оооочень рекомендую узнать не открыли ли вам заодно кредитный лимит на зарплатку. Были преценденты, а банкомат показывает сумму вместе с лимитом.

Карточки можно смело закинуть. Хотя внимательно почитав условия, на них еще и подзаработать можно :). Как, извините, не скажу, но в "тарифах" все есть. Закидывать лучше отдельно от пин кода. Пока договор не расторгнут, уничтожение карт - не панацея. Кстати вы можете спокойно пойти и разорвать кредитные договора. Им главное было впарить, они за это бонус получили, а разорвать не проблема.

50 дней халявы = процент при снятии с бенкомата или комиссионные с держателя терминала, тоесть для вас бесплатно (ну или вместо скидки).

По валютным кредитам -... Я за то чтобы откатить их в гривну по курсу 5 и добавить за все годы разницу в %% по стандартных типам договоров.

Например взял я 10000$ (50000грн) в 2007. Допустим что тело я не выплачиваю, только %%. Тогда сегодня я должен 130 000 а заплатил 15%*7лет(80 000 по среднему курсу 8) итого 210 000..... Я предлагаю конвертировать в грн по 5 и пере считать по 30% ставке в грн. 50000+30%*7= 165 000, что меньше чем 210 000 и больмене справедливо.
« Последнее редактирование: 30 Август 2014, 10:00:44 от Teodor4ik »
Записан

Украінка

  • Ветеран
  • *****
  • Карма: +1257/-335
  • Оффлайн Оффлайн
  • Сообщений: 3814
  • Kyiv UA
    • Просмотр профиля
Re: Кредити. Бути чи не бути.
« Ответ #5 : 30 Август 2014, 10:17:29 »

Дякую.
Не настільки я грамотна в банківській справі, щоб затівати ігри з банком. Я більш ніж певна, що 50 днів без комісіі не виключає інших премій, процентів, вартості обслуговування. Це не моє поле, тут я банку програю, тому дякуємо, обійдемося.

Не настільки все погано, щоб мені був потрібен кредит в 4000 грн на 50 днів. Не той випадок.

Щодо валютних кредитів - напевно Ви запропонували хорошу схему. Може хтось скористається.
Записан
Нет неразрешимых проблем, есть непринятые решения.

KramUkr

  • Постоялец
  • ***
  • Карма: +3/-1
  • Оффлайн Оффлайн
  • Сообщений: 100
    • Просмотр профиля
Re: Кредити. Бути чи не бути.
« Ответ #6 : 30 Август 2014, 10:23:43 »

Как плательщика ипотеки и автокредита, призываю! Не берите долгосрочных кредитов в нашей стране!
Записан

Geka

  • Ветеран
  • *****
  • Карма: +573/-9
  • Оффлайн Оффлайн
  • Сообщений: 609
  • UA-Краматорск
    • Просмотр профиля
Re: Кредити. Бути чи не бути.
« Ответ #7 : 30 Август 2014, 10:40:46 »

Я тут.  ;)

Для з/п карты ничего из перечисленного не нужно, но экономисты, дабы не быть уволенными парят еще и кредитку, не спрашивая надо ли оно вам.

Оооочень рекомендую узнать не открыли ли вам заодно кредитный лимит на зарплатку. Были преценденты, а банкомат показывает сумму вместе с лимитом.

Карточки можно смело закинуть. Хотя внимательно почитав условия, на них еще и подзаработать можно :). Как, извините, не скажу, но в "тарифах" все есть. Закидывать лучше отдельно от пин кода. Пока договор не расторгнут, уничтожение карт - не панацея. Кстати вы можете спокойно пойти и разорвать кредитные договора. Им главное было впарить, они за это бонус получили, а разорвать не проблема.

50 дней халявы = процент при снятии с бенкомата или комиссионные с держателя терминала, тоесть для вас бесплатно (ну или вместо скидки).

По валютным кредитам -... Я за то чтобы откатить их в гривну по курсу 5 и добавить за все годы разницу в %% по стандартных типам договоров.

Например взял я 10000$ (50000грн) в 2007. Допустим что тело я не выплачиваю, только %%. Тогда сегодня я должен 130 000 а заплатил 15%*7лет(80 000 по среднему курсу 8) итого 210 000..... Я предлагаю конвертировать в грн по 5 и пере считать по 30% ставке в грн. 50000+30%*7= 165 000, что меньше чем 210 000 и больмене справедливо.
Вы предлагаите конвертировать по курсу 5,интересно,что скажет по этому поводу банк
Записан

Свой

  • Постоялец
  • ***
  • Карма: +80/-4
  • Оффлайн Оффлайн
  • Сообщений: 167
  • UA - Краматорск
    • Просмотр профиля
Re: Кредити. Бути чи не бути.
« Ответ #8 : 30 Август 2014, 11:49:43 »

По валютным кредитам -... Я за то чтобы откатить их в гривну по курсу 5 и добавить за все годы разницу в %% по стандартных типам договоров.

Например взял я 10000$ (50000грн) в 2007. Допустим что тело я не выплачиваю, только %%. Тогда сегодня я должен 130 000 а заплатил 15%*7лет(80 000 по среднему курсу 8) итого 210 000..... Я предлагаю конвертировать в грн по 5 и пере считать по 30% ставке в грн. 50000+30%*7= 165 000, что меньше чем 210 000 и больмене справедливо.

Убытки на кого вешать?

Как быть с депозитами?
Записан
Путин Х.ло ла-ла, ла-ла

Украінка

  • Ветеран
  • *****
  • Карма: +1257/-335
  • Оффлайн Оффлайн
  • Сообщений: 3814
  • Kyiv UA
    • Просмотр профиля
Re: Кредити. Бути чи не бути.
« Ответ #9 : 30 Август 2014, 12:04:12 »

У чому сенс валютних кредитів? Мені здається іх може брати лише той, хто отримує зарплатню у тій же валюті. А так. Це велика авантюра.
Записан
Нет неразрешимых проблем, есть непринятые решения.

Свой

  • Постоялец
  • ***
  • Карма: +80/-4
  • Оффлайн Оффлайн
  • Сообщений: 167
  • UA - Краматорск
    • Просмотр профиля
Re: Кредити. Бути чи не бути.
« Ответ #10 : 30 Август 2014, 12:24:53 »

У чому сенс валютних кредитів? Мені здається іх може брати лише той, хто отримує зарплатню у тій же валюті. А так. Це велика авантюра.

Ставка по валютному кредиту была меньше, вот народ и брал, а сейчас расплачивается, и требуют перевести в гривну по курсу 5-8
Записан
Путин Х.ло ла-ла, ла-ла

Украінка

  • Ветеран
  • *****
  • Карма: +1257/-335
  • Оффлайн Оффлайн
  • Сообщений: 3814
  • Kyiv UA
    • Просмотр профиля
Re: Кредити. Бути чи не бути.
« Ответ #11 : 30 Август 2014, 12:34:24 »

Насправді тема кредитів цікава. Я особисто ніколи не користувалася, але маю таких знайомих. Брали кредити гривневі від холодильника до авто. Попали ВСІ. З різних причин, але ВСІ.
Записан
Нет неразрешимых проблем, есть непринятые решения.

Harlequin

  • Ветеран
  • *****
  • Карма: +347/-144
  • Оффлайн Оффлайн
  • Сообщений: 2579
  • RU
    • Просмотр профиля
Re: Кредити. Бути чи не бути.
« Ответ #12 : 30 Август 2014, 13:42:50 »

Как плательщика ипотеки и автокредита, призываю! Не берите долгосрочных кредитов в нашей стране!
Как и в России и в Казахатане тож.

Впрочем, нет - если вы - сотрудник банка, можете брать смело! - им часто дают беспроцентные займы :))
Записан
Если вы начали лгать, считайте что война проиграна

Украінка

  • Ветеран
  • *****
  • Карма: +1257/-335
  • Оффлайн Оффлайн
  • Сообщений: 3814
  • Kyiv UA
    • Просмотр профиля
Re: Кредити. Бути чи не бути.
« Ответ #13 : 30 Август 2014, 13:50:22 »

У мене рідня в Краснодарському краі. Вони розказували, що у них є таке явище як поручительство. Береш кредит - приведи поручителя. Немає чим кредит повертати, заберуть майно у поручителя. Отака КГБістська кругова порука. Друг просить бути поручителем, як відмовити? А тоді ні друга ні квартири. У нас здається такого немає.
Записан
Нет неразрешимых проблем, есть непринятые решения.

Harlequin

  • Ветеран
  • *****
  • Карма: +347/-144
  • Оффлайн Оффлайн
  • Сообщений: 2579
  • RU
    • Просмотр профиля
Re: Кредити. Бути чи не бути.
« Ответ #14 : 30 Август 2014, 14:59:46 »

У мене рідня в Краснодарському краі. Вони розказували, що у них є таке явище як поручительство. Береш кредит - приведи поручителя. Немає чим кредит повертати, заберуть майно у поручителя. Отака КГБістська кругова порука. Друг просить бути поручителем, як відмовити? А тоді ні друга ні квартири. У нас здається такого немає.
Только если друга отговорить от кредита. Потом только благодарить будет ведь.
Ну, а поссорятся - значит, друг такой был...
Записан
Если вы начали лгать, считайте что война проиграна