Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.

Расширенный поиск  

Новости:

Форум Здравый Сектор

Автор Тема: Экономика Украины - сравнение, решение проблем  (Прочитано 366594 раз)

ivbrada

  • Ветеран
  • *****
  • Карма: +125/-2875
  • Оффлайн Оффлайн
  • Сообщений: 1695
  • NATO
    • Просмотр профиля
Re: Экономика Украины - сравнение, решение проблем
« Ответ #2595 : 16 Декабрь 2022, 19:07:16 »

Мы практически не пишем об экономике Украины. Неблагодарное это дело, пинать инвалида. Не для кого не секрет, экономика Украины лежит в такой же руине, как и экономика СССР в 1943 году. Так же как СССР во время Сталинграда держится она исключительно на западном ленд-лизе. Однако команда президента Зеленского и тут умудряется вставить свои 5 копеек.
Источники сообщают, что в борьбе за внимание президента по экономическим вопросам полностью и безоговорочно победил глава комитета ВР по вопросам финансов, налоговой и таможенной политики Даниил Гетманцев. Антирейтинг Гетманцева в деловых кругах настолько велик, что Офис президента был вынужден поставить альтернативную фигуру, т е заместителя Ермака Ростислава Шурму. Но Шурма весь ушел в схемы, занялся приобщением к денежным потокам и сам открыл дорогу Гетманцеву к ушам президента.
Сейчас все задачи Шурмы сводятся исключительно к изготовлению видосиков о том, как команда Зеленского "спасает" экономику Украины. Реально же...
Что такое Гетманцев? Это реинкарнация Николая Азарова. Стиль Гетманцева: "Бизнес должен платит за все". Уже сейчас Гетманцев настаивает на возвращении для ФЛП обязательного единого социального налога, оставленного пока на собственное желание предпринимателей. Еще одна старая идея Гетманцева, введение для ФПЛ кассовых апаратов. Рискует случиться - исключительно для спасения экономики, искалеченной войной.
Естествено, автопарк Тимошенко и Ермака от инициатив Гетманцева не пострадает. Платить за все будет вынужден малый и средний бизнес.
Понятно, что в нынешних условиях инициативы Гетманцева средний класс Украины добьют окончательно. А это крайне опасно, т к множество ФЛП сейчас служат в армии. Западные партнеры уже открыто говорят Зеленскому о вреде который принесут государству инициативы Гетманцева. Прислушивается ли к ним Зеленский?
Не прислушивается. Проблема в том, что Зеленский, цитируя экс-премьера Гончарука, имеет крайне примитивное представление об экономике. Гетманцев же умеет разъяснять президенту сложные вопросы, что называется, на пальцах. Чем и заслуживает расположение президента-шоумена.
Как же ему без такого "ценного" кадра?
Записан

Balik68

  • Ветеран
  • *****
  • Карма: +2323/-224
  • Оффлайн Оффлайн
  • Сообщений: 2968
  • Краматорск
    • Просмотр профиля
Re: Экономика Украины - сравнение, решение проблем
« Ответ #2596 : 16 Декабрь 2022, 22:10:57 »

Ну вообще-то Сталинград это 1942-й, если я не ошибаюсь. А в остальном всё так...
Записан
Ave novie - nostra ales

Balik68

  • Ветеран
  • *****
  • Карма: +2323/-224
  • Оффлайн Оффлайн
  • Сообщений: 2968
  • Краматорск
    • Просмотр профиля
Re: Экономика Украины - сравнение, решение проблем
« Ответ #2597 : 29 Декабрь 2022, 21:56:02 »

Подтверждаю. Такая херня сплошь и рядом. Тупо убивают малый и средний бизнес.

"Блокування накладних вбиває майбутнє так само як російські "Калібри".
Знайомий аеророзвідник попрохав оприлюднити:
"В мирному житті я власник і директор компанії "КАМ - Трейд" Носач Андрій, мені 50 років, займаюсь виготовленням металевих дверей. Але з 26 лютого я - офіцер розвідки у складі ЗСУ, займаюсь корегуванням артилерії, бомбардуваннями, засідками, підривами фугасів, евакуацією мирних жителів з окупованноі території, навчаю особовий склад бригад, до яких я прикомандирований. Працював по бркам на Київщині , Донеччині , Дніпропетровщині , Слобожанщини, наразі - Запоріжжя. На суму понад 2 млн гривень я придбав для свого підрозділу: машини, дрони, форму, тепловізори, прибори нічного бачення. Я отримав каліцтво під Гуляй Полем, після операцій переміщуюся на передових позиціях з паличкою, тепер мене прозвали Дід Михалич.
До вторгнення на фабриці працювало біля 60 осіб, я вирішив зберегти виробництво, бо моїм людям потрібні були кошти для існування та зайнятість, вони почали без моєї участі виробництво з дверей для розореної Бучі та Ірпеня, шось помалу торгували, більше раздавали за так, продали не більше 45 дверей , роздали більше 200, продовжили виконувати довоєнні закази великих будівельних компаній. В серпні підписали ще один невеликий проект і отримали авансування, кількість робітників коливалась від 15 до 20, деякі працювали на удаленці.
Але раптово прийшла біда прийшла гірша за "шахіди" і "калібри" - це ДПС України. В середині жовтня 90 тисяч податківців та контролююючих почали раптовий наступ на 85 тисяч ледве дихаючих українських підприємців, це була операція усім відома як "Податкова накладна". Основний удар завдали по виробниках, не чіпали тільки компанії імпортери. Податкова перестала визнавати коди, отримані моєю компанією в 2010 році, свої вчинки вони аргументували боротьбою з тіньовим бізнесом. Ну, якщо тіньовий бізнес - це безкоштовно передавати до ЗСУ буржуйки, роздавати двері постраждалим, то наша невеличка компанія таки дійсно - тіньовики!
З урахуванням того шо моі податкови накладні не реєстрували тиждень від тижня, за жовтень і листопад грошей на податки вистачило, але зарплату платити було вже нічим. Раптом допоміг клієнт з Молдови - він сам запропонував допомогу, зробив передплату за двері, цих коштів в акурат вистачить розрахуватися по зарплаті жовтень - листопад.
Але усі намагання налагодити роботу Податкова служба блокує, і тому перемовини з моїми клієнтами заходили в тупік: "Ви не реєструєте накладні - ми не сплачуємо".
Я подзвонив з передової з Запорізської області на гарячу лінію податкової - на мій дзвінок мила пані запропонувала мені звернутись до суду, моі пояснення з приводу того шо я знаходжусь на передовій, а мій бухгалтер з п’ятьма дітками в Німеччині не вразили.
Зараз через дії податкової служби мою компанію з дебеторкою 12,6 мійльони гривень і кредиторкою 1,6 мільйони практично загнано в фінансовий кут. І ми всі маємо знати хто це влаштував: голова ДПС і міністр фінансів України.
До речі, я мав бесіду з Слугою народу Гетьманцевим Данилом, спілкувався по телефону, приємна людина, обіцяла допомогти , але нічого по факту не зроблено, пусті слова.
Очевидно, наша влада не хоче щоб в Україні працювало виробництво, щоб люди мали роботу та зайнятість, залишались працювати з родинами.
Я бачу як не тільки на моєму прикладі держава під час війни добиває бізнес, який створює додану вартість, робочі місця. Найсприятливіші умови зараз не для виробників - а для імпортерів, тепер не треба українські двері, треба все везти з Китая чи Туреччини, треба там створювати робочі місця, треба щоб більше було емігрантів, які там будуть працювати та там платити податки.
В мене нема іншого вихіду на сьогодні як закрити фабрику , лишити робітників без зарплатні , шо робити цим людям , хто буде годувати їх родини?! Дивлюсь на все це, втікти з фронту - 10 років тюрми, але як так кинути компанію - справу свого життя?! Не так страшні срасійськи воші як українськи гниди! Блокування накладних вбиває майбутнє так само як російські "Калібри". Ви можете мене та моїх працівників позбавити усього, ви вже майже це зробили. Але колись хтось з нас повернеться з війни, і ми спитаємо, готуйтесь відповідати".
Ю.Бутусов

ось петиція https://petition.president.gov.ua/petition/167520 якщо хтось має бажання підписати

що не закон , то петиція. питання:для чого приймати такі закони і створювати такі умови? уе ж віднімає сили, які так потрібні для боротьби з росією! прочитала коментар: внутрішній путін міцніший за зовнішнього.

петиція про ветування закону про військових підписана і начебто на розгляді.
Записан
Ave novie - nostra ales

Balik68

  • Ветеран
  • *****
  • Карма: +2323/-224
  • Оффлайн Оффлайн
  • Сообщений: 2968
  • Краматорск
    • Просмотр профиля

"Уряд не скасував Prozorro, правила торгів змінені тимчасово через блекаути", - міністр економіки Юлія Свириденко
https://censor.net/ua/news/3391171/uryad_ne_skasuvav_prozorro_pravyla_torgiv_zmineni_tymchasovo_cherez_blekauty_ministr_ekonomiky_yuliya
"Було змінено правила електронних торгів: виграє той, хто дасть найменшу ціну під час надання першої пропозиції. Ми пішли на цей крок на прохання учасників: адже на подання першої пропозиції у них є 7 днів, а для ставки на пониження в аукціоні – 2-3 хвилини. І через блекаут підприємці часто не можуть брати подальшу участь у торгах. Це рішення прийняте тимчасово – на 6 місяців. Відповідні зміни у процедурі закупівель можуть бути переглянуті, як тільки ситуація з електрикою стабілізується", - повідомила Юлія Свириденко.

Перевожу для тех, кто не понял. Последней заходит "нужная фирма" которой "свои люди" сообщили наименьшую ставку. "Нужная фирма" заканчивает и выигрывает. Всё честно и благородно 8)
Записан
Ave novie - nostra ales

ivbrada

  • Ветеран
  • *****
  • Карма: +125/-2875
  • Оффлайн Оффлайн
  • Сообщений: 1695
  • NATO
    • Просмотр профиля

ВВП Украины в 2022 году по предварительной оценке упал на 30,4%, – Минэкономики.
Записан

Balik68

  • Ветеран
  • *****
  • Карма: +2323/-224
  • Оффлайн Оффлайн
  • Сообщений: 2968
  • Краматорск
    • Просмотр профиля

За 4 роки система публічних закупівель Prozorro заощадила країні 100 млрд грн
https://myrotvorets.news/za-4-roky-systema-publichnykh-zakupivel-p/
Систему Prozorro, яка не може стабільно працювати в умовах відключень світла, замінять системою Mutno, для якої світло не потрібно взагалі: інтимна напівтемрява, тихий шелест конвертів...
Judge Rico Dredd ©
Записан
Ave novie - nostra ales

Balik68

  • Ветеран
  • *****
  • Карма: +2323/-224
  • Оффлайн Оффлайн
  • Сообщений: 2968
  • Краматорск
    • Просмотр профиля
Re: Экономика Украины - сравнение, решение проблем
« Ответ #2601 : 15 Февраль 2023, 18:19:22 »

Да как-же так!? Барыги нет уже четыре года, а беспредел с "отжимами" бизнеса идет полным ходом. Или все-таки Порох виноват?
Правоохоронці проводять обшуки в офісі української ІТ-компанії MacPaw (оновлено)
https://biz.censor.net/news/3399930/pravoohorontsi_provodyat_obshuky_v_ofisi_ukrayinskoyi_itkompaniyi_macpaw_onovleno
Записан
Ave novie - nostra ales

pult

  • Ветеран
  • *****
  • Карма: +110/-361
  • Онлайн Онлайн
  • Сообщений: 1726
  • NATO-Burgas
    • Просмотр профиля
Re: Экономика Украины - сравнение, решение проблем
« Ответ #2602 : 16 Февраль 2023, 22:50:17 »

Зеля точно не виноват. Он же не президент  ;D Он актёр
Записан

ivbrada

  • Ветеран
  • *****
  • Карма: +125/-2875
  • Оффлайн Оффлайн
  • Сообщений: 1695
  • NATO
    • Просмотр профиля

Все ребята, немцы строят завод для танков в Украине, 400 штук новых Пантер в год. Гитлер курит нервно, Путкин сменил чемоданчик большим...
Rheinmetall will Panzer-Fabrik in der Ukraine aufbauen]https://www.spiegel.de/wirtschaft/unternehmen/fuer-panther-produktion-rheinmetall-will-panzer-fabrik-in-der-ukraine-aufbauen-a-8c1a27cf-9be8-42ad-ba51-d0b526c05719]Rheinmetall will Panzer-Fabrik in der Ukraine aufbauen
Записан

dositm

  • Ветеран
  • *****
  • Карма: +946/-380
  • Оффлайн Оффлайн
  • Сообщений: 1994
  • Героям слава!!! Пока дышишь борись.
    • Просмотр профиля

Міністерство Фінансів України, Державна податкова Служба України та Програма ЄС з підтримки України з управління державними фінансами (EU4PFM) розпочали активну роботу у форматі робочих груп над підготовкою законодавчої бази у сфері оподаткування та податкового адміністрування, необхідної для вступу до Європейського Союзу.
https://mof.gov.ua/uk/news/rozpochato_aktivnu_robotu_nad_pidgotovkoiu_zakonodavchoi_ta_administrativnoi_bazi_ukraini_u_sferi_opodatkuvannia_ta_podatkovogo_administruvannia_dlia_vstupu_do_ievropeiskogo_soiuzu-3877
Записан

ivbrada

  • Ветеран
  • *****
  • Карма: +125/-2875
  • Оффлайн Оффлайн
  • Сообщений: 1695
  • NATO
    • Просмотр профиля

Міністерство Фінансів України, Державна податкова Служба України та Програма ЄС з підтримки України з управління державними фінансами (EU4PFM) розпочали активну роботу у форматі робочих груп над підготовкою законодавчої бази у сфері оподаткування та податкового адміністрування, необхідної для вступу до Європейського Союзу.
https://mof.gov.ua/uk/news/rozpochato_aktivnu_robotu_nad_pidgotovkoiu_zakonodavchoi_ta_administrativnoi_bazi_ukraini_u_sferi_opodatkuvannia_ta_podatkovogo_administruvannia_dlia_vstupu_do_ievropeiskogo_soiuzu-3877
Боже мой! Что будет делать гаспажа Скумбрия?! Она как не платила, так и сейчас не платит налоги!
Записан

dositm

  • Ветеран
  • *****
  • Карма: +946/-380
  • Оффлайн Оффлайн
  • Сообщений: 1994
  • Героям слава!!! Пока дышишь борись.
    • Просмотр профиля

Президент Украины  призвал к компромиссу о расширении базы налогообложения единым социальным взносом (ЕСВ).

Об этом он заявил в ходе встречи с представителями Европейской бизнес ассоциации (ЕБА).

"Это шаг, который мы должны со всей ответственностью поддержать. Нам необходимо пойти навстречу. Потому что мы не можем говорить о том, что в стране все хорошо, когда пенсии растут меньше всего", - сказал президент.

Он напомнил о том, что ранее ставка ЕСВ была сокращена с 38% до 22%.

Как сообщалось, Кабинет министров 14 ноября утвердил разработанный Министерством социальной политики законопроект, который предлагает отменить верхнюю границу начисления ЕСВ и ввести регрессивную шкалу его начисления.

Нынешнее законодательство предусматривает уплату 22% указанного налога с зарплат не выше 15 минимальных (55,8 тыс. грн). Законопроект же предлагает начислять ЕСВ по данной ставке на зарплаты, не выше 25 минимальных (104 тыс. грн), а свыше этой суммы ввести регрессивную шкалу вплоть до 5% ЕСВ на зарплаты, превышающие 270 размеров минимальных зарплат.
Записан

pult

  • Ветеран
  • *****
  • Карма: +110/-361
  • Онлайн Онлайн
  • Сообщений: 1726
  • NATO-Burgas
    • Просмотр профиля

Цыган, ты куда пропал? лежал зафиксированным в кладовке ПНД?  ;D Венера в доме Юпитера обострила застарелую шызофрению  ;D ;D
Уже скумбрия мерещится
Записан

Balik68

  • Ветеран
  • *****
  • Карма: +2323/-224
  • Оффлайн Оффлайн
  • Сообщений: 2968
  • Краматорск
    • Просмотр профиля

Пля-я-я... Писец... После массового блокирования налоговых накладных добьют и так дышащую на ладан экономику. Короче... Лозунг "Все в тень!"  становится всё более актуальным 8)
Записан
Ave novie - nostra ales

dositm

  • Ветеран
  • *****
  • Карма: +946/-380
  • Оффлайн Оффлайн
  • Сообщений: 1994
  • Героям слава!!! Пока дышишь борись.
    • Просмотр профиля

Пля-я-я... Писец... После массового блокирования налоговых накладных добьют и так дышащую на ладан экономику. Короче... Лозунг "Все в тень!"  становится всё более актуальным 8)
Забыл ссылку выложить
https://www.epravda.com.ua/rus/news/2018/11/21/642843/
Записан