Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.

Расширенный поиск  

Новости:

Форум Здравый Сектор

Просмотр сообщений

В этом разделе можно просмотреть все сообщения, сделанные этим пользователем.

Сообщения - canon

Страницы: 1 ... 79 80 [81] 82 83
1201
Украина / Re: Выборы
« : 02 Октябрь 2014, 15:28:25 »
Коротко и ясно :)

Передвиборча програма
кандидата в народні депутати України
в одномандатному виборчому окрузі № 48
Лучко Дарії Юріївни


«З людьми і для людей!»
Моя мета: стати депутатом, в особі якого звичайні люди отримають свого однодумця і захисника та зможуть завжди знайти підтримку.
А тому моя передвиборна програма — для звичайних людей, таких, яким я є і сама!
Діди і батьки її створювали, ми — розвивали. Тепер народ України бідує, вимирає, все більше зневіряється у можливості покращення життя.
Привласнивши, в ході так званої приватизації, левову частку національних багатств, олігархічні клани зазіхають на останнє — українську землю, аби зробити громадян України своїми наймитами.
Я переконана, що єдиним виходом із цієї ситуації є шлях розбудови суспільного ладу, заснованого на принципах Свободи, Справедливості та Солідарності!
У разі обрання до Верховної Ради зобов’язуюся належно працювати та тримати постійний зв’язок зі своїми виборцями, в межах своїх повноважень вирішувати проблеми людей, а також проблеми територіальних громад виборчого округу.
Свою роботу у Парламенті й на окрузі планую зосередити на п’яти простих і ефективних заходах, здійснення яких може дати нам усім шанс на справедливе сьогодення. Особливо це стосується молодих людей, у яких попереду ще велика частина життя.
1. Освіта. Всі наші проблеми починаються саме тут. Обмеженість, неосвіченість більшості нинішніх політиків привели до маси проблем у нашому нинішньому житті. Я пропоную змінити ситуацію в сфері вищої освіти, щоб вузи були економічно зацікавлені у високому рівні підготовки фахівців. Для нашого міста необхідна програма реформування сфери освіти, навчальні заклади повинні бути зацікавлені економічно в ефективному працевлаштуванні своїх випускників!
2. Зайнятість. Здобути освіту, а потім не знайти роботу? Сумну реальність нашого життя потрібно змінювати! Я розроблю регіональну експериментальну програму, яка буде серйозно стимулювати кардинальне розширення держзамовлення на навчання тих фахівців, у яких є потреба саме зараз. Але за їх працевлаштування своїм кріслом будуть відповідати чиновники, які раніше направили цих молодих людей до вузів. Я буду добиватися, підвищення соціальної захищеності молодих фахівців!
3. Охорона здоров’я. Парадоксальна ситуація: зараз лікувальні установи фактично зацікавлені, щоб лікувати довше. Не профілактика, а терапія стає нормою. А саме оцінка ефективності медиків щодо зниження захворюваності, а не по наповненню ліжко-місць має стати нормою. Зробити так, щоб людині і медустанові став вигідний не формальний медогляд (як зараз), а практичний, здатний виявити хвороби на ранніх стадіях. Я впевнена, що бути здоровим має стати вигідно!
4. Споживання. Сучасне постіндустріальне суспільство неможливе без культури споживання. Сучасна людина повинна мати всі можливості, щоб споживати ідеї, речі та послуги. Коли у нього буде освіта, робота і здоров’я, він повинен отримати можливість стати активним споживачем. Без цього наше суспільство так і залишиться «країною третього світу», з економікою, що працює в інтересах монополій і олігархів. Буду добиватися, щоб права кожного споживача стали пріоритетом в економічному житті, і почну з нашого міста!
5. Професійна армія. Ефективними можуть бути тільки професіонали – сучасні Збройні Сили не зможуть виконувати свої завдання, коли наша армія знаходиться в такому плачевному становищі. Солдат повинен мати можливість тривало вдосконалюватися у своїй професії, а держава повинна знайти можливість гідно оплачувати цю роботу. Професійна армія зможе ефективно захищати нашу країну!
З повагою та вірою у краще майбутнє,
Лучко Д.Ю.

1202
Украина / Re: Выборы
« : 02 Октябрь 2014, 15:26:14 »
эта что ли?
http://www.work.ua/ua/resumes/2145335/
норм кандидат, я б проголосовал :)

1203
Форум / Re: Предложения по работе Форума
« : 02 Октябрь 2014, 14:57:43 »
Когда сделаете "цитировать выделенное", очень не удобно сейчас.
очень полезная штука для борьбы с оверквоттингом кстати

и вот еще одна штука, знакомый рекомендовал
мод, удаляющий картинки из цитат
(хз, удалось ли привинтить)
http://custom.simplemachines.org/mods/index.php?mod=2430

еще было бы неплохо как-то гораничить степень вложенности цитат

1204
Украина / Re: Выборы
« : 02 Октябрь 2014, 14:53:26 »
то уже другой вопрос... самое время было регистрировать общественную организацию и выдвигать своего кандидата

1205
Восток Украины / Re: Мирный Краматорск
« : 02 Октябрь 2014, 14:51:39 »
А лучшие из худших?

это становится массовым явлением... наобщался с одноклассниками. всех резидентов отличает общее неверение в человечество и уверенность в необходимости выбора лучшего из худших...

непонятно сказал наверное

мысль о том, что у власти может быть более менее порядочный человек, даже не просматривается... т.е. нас в любом случае "вылюбят"... отсюда и спокойное отношение к днр

1206
артбах, sneg1784, спасибо,

опять "добро" скорее в "намерениях", чем в "фактах"

1207
никому в голову не приходит призывать резать проживающих в РФ украинцев

 :o

дай-то бог

1208
Восток Украины / Re: Харьков
« : 02 Октябрь 2014, 14:00:36 »
боюсь оказаться неправым и обидеть присутствующих здесь жителей россии, но есть у меня опасения, что на марш в москве вышли далеко не из-за сочувствия к украине... повторюсь, хочется надеяться что ошибаюсь

1209
Украина / Re: Выборы
« : 02 Октябрь 2014, 13:54:36 »
так я к тому и веду
это лучше чем 2, или того хуже, 1 кандидат

1210
Насчёт отбора паспортов - это делать как бы нельзя, паспорт есть госсобственность. Хотя да, России на это пофигу

1211
В Украине двойное гражданство запрещено какбы, только уровень ответственности я не знаю. Возможно лишат гражданства или мошенничество пришьют.

1212
Вчера на бане услышал из вторых уст(чувак пересказывал трещину инфу)
1. Начали легализовывать копанки с "налогом" 100 грн с добытой тонны.
2. Начали создавать " точки сборки", типа закупочно-накопительных баз для угля.
3. Большинство легальных шахт тоже поехали.

Кто в теме, прокомментируйте плз.

1213
Украина / Re: Выборы
« : 02 Октябрь 2014, 00:15:27 »
А сколько должно быть?  40 партий никого не смущает? Или 30 кандидатов в президенты?

1214
Да я и говорю что не смешно. Вопрос в том, что как ни крути, придётся самостоятельно ехать, ибо ни одно учреждение не принимает доверки, выданные на неподконтрольной территории. И тут я эти конторы вполне понимаю, ибо чревато

1215
Восток Украины / Re: Харьков
« : 01 Октябрь 2014, 23:49:24 »
Зато цветы лежат. Гламурненько так. Ощущение, что это цветы у могилы памятника.

Цветы на месте гибели памятника, как то так...

Страницы: 1 ... 79 80 [81] 82 83