Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.

Расширенный поиск  

Новости:

Форум Здравый Сектор

Страницы: [1] 2 3 ... 10
 1 
 : Сегодня в 20:49:38 
Автор Украінка - Последний ответ от xoxolRU
Чем дальше в лес, тем толше наша партизанка.  :D Короче,
САВЧЕНКО ЗАЯВИЛА, ЧТО ГОТОВИЛА «ПОЛИТИЧЕСКУЮ ПРОВОКАЦИЮ»  :o

"Еще находясь в плену, я общалась с теми, кто меня держал в плену, и объясняла им точку зрения Украины, Майдана… Впоследствии некоторые из них нашли меня после того, как я вышла из российского плена. Эти люди нашли меня, потому что за два года они увидели, что та ситуация, на которую они возлагали надежды, на РФ, что она придет и спасет их, - оказалась совсем не такой сказочной. Эти люди сказали, что они осознали свою ошибку и что они готовы подрывать ситуацию на оккупированных территориях изнутри. После того, как на меня вышли люди с оккупированных территорий, с желанием помочь Украине организовать восстание на оккупированных территориях,

А еще
САВЧЕНКО ЗАЯВИЛА, ЧТО НА БАНКОВОЙ ПРИКАЗАЛИ ЕЕ УБИТЬ  причем аж три раза. Лично Порошенко?  :o

https://bykvu.com/bukvy/87571-savchenko-zayavila-chto-na-bankovoj-prikazali-ee-ubit

По-монму, ей не детектор лжи нужен, а психиатр ...

Осталось только понять, что она имела подразумевала под "оккупированные территории"

 2 
 : Сегодня в 20:47:13 
Автор Legioner - Последний ответ от xoxolRU
Президент на нуле. Как это было. Взгляд очевидца:
http://tverezo.info/post/47797

Молодец. Респект и уважуха.

 3 
 : Сегодня в 20:43:04 
Автор Legioner - Последний ответ от Маtahari

 4 
 : Сегодня в 20:25:16 
Автор Legioner - Последний ответ от Legioner
Президент на нуле. Как это было. Взгляд очевидца:
http://tverezo.info/post/47797

 5 
 : Сегодня в 20:24:00 
Автор Legioner - Последний ответ от xoxolRU
Видать товарищи Драйзера не читали...

 6 
 : Сегодня в 19:57:16 
Автор Teodor4ik - Последний ответ от Babaklava
Сел на диетку, убрал сладкие перекусы и вообще снизил колво потребления сладкого, калорийного и продуктов с высоким ГИ, добавил фитнес и прочие небольшие, но регулярные нагрузки. Чувствую себя прекрасно, помолодел, прибавил в работоспособности. Спасибо коту, который был лучше хозяина.

 Не хватает силы воли. А пора бы бросить сладкое хотя бы. Возьмусь!

 7 
 : Сегодня в 19:44:56 
Автор Legioner - Последний ответ от Babaklava
А может сами же и выкупили? Как Мюнхаухен сам себя за волосы из болота вытащил?  ;D
А еще может Путлер донес до них - не выкупите - отравлю "новичком"  ;D

 Это один из вариантов. Как наши донецкие выкупили все в округе через "зарубежные фирмы". ТЭЦ например купили "американцы".

Второй вариант - чем больше у россиян покупают облигаций, тем меньше они хозяева своему имуществу. Как я это понимаю. Деньги - бумага. А энергоносители - власть. У Кремля газа и нефти хоть залейся, но надо же и пожрать и на чем то ездить, и т.д. Россияне в любом случае вынуждены продавать Что угодно. Хоть холопов.
 А купившие облигации смогут диктовать свои условия. Опять же, если я правильно это понимаю. Это так... с точки зрения колхозной логики. Можно и почитать, но я и так уже куда только свой пятак не совала )

 8 
 : Сегодня в 19:16:28 
Автор колянчик - Последний ответ от Алла Д.
Анекдот про кумів.

- Що, куме, на курорт?
- На курорт.
- Ви ж, куме, дивіться там обережно - не підхопіть якої зарази. Бо приїдете - заразите свою жінку, вона - мене, я свою жінку. А ви ж мою Марусю знаєте - вимре все село.

 9 
 : Сегодня в 18:13:29 
Автор Брат - Последний ответ от Шломо Зингер
Иван Оберемко
4 мин. ·
Цього хлопчика звуть Петро Порошенко і він переміг на Всесвітній олімпіаді з пройобування шансів на побудову принципово нової структури суспільно-політичних відносин в Україні. Ні, він не обійшов по кількості чи якості пройобів 4 попередніх суперників. Суперники були якщо не такі ж, то набагато гірші. Деякі взагалі досі виглядають як йобане пекло. Інші виглядають як йобане ніщо.
Але живемо ми не в минулому, а в 2018 році. У світі прозорості, відкритості та технологій. Тому минулі пройоби нам вже не такі цікаві, бо давно можна будувати майбутнє тут і зараз. Але нахуй воно кому потрібне, якщо гроші всі навчились заробляти у відносинах минулого. На сірих схемах. Мутках. Залякуванні. На штучних монополіях. А не на ринку у вільній конкуренції зі своїми співгромадянами. Нахуя потрібні вільні суди, якщо в тебе є карманні. Нахуя потрібна вільна прокуратура, якщо в тебе кум-генпрокурор, що в будь-який потрібний момент як привокзальний мусоріло може знайти в кишені переляканого бізнесу сірниковий короб наркотиків. Нахуя потрібна податкова реформа і дерегуляція, якщо хочеться мати важелі неочікуваного тиску у заплутаній та масивній фіскальній системі. Нахуя нахуя нахуя. А ні нахуя. Головне дотягнути від одних виборів до інших, вирішуючи щось по дорозі.
Олімпіада з пройобів йде роками і результати насправді ніхто не оголошував. Тому що по дорозі проїбались і результати і ті, хто має їх оголошувати. Але кожен новий пройоб і рішалово відчувається все болючіше, а дегенератизм минулого не виправдовує ідіотизм сьогодення. І про це блядь постійно пишуть ЗМІ. Кононенко, Злочевський, Пасенюк, Медведчук, Ротердам, Олексій Савченко, біль, біль, труна, труна, цвинтар. Всім від цього сумно, але поступово всім стає похуй. Бо неможливо знаходитись в постійному неврозі, в постійному стані вотчдога. Бо раніше з нами дискутували йобані черті регіоналівською риторикою про рускамір і іншу православну хуєту. А тепер з нами дискутують нашими ж тезами про патріотизм, Україну та Путіннападе.
Це пиздець як важко витримувати всю цю хуюту від олімпіадників по пройобам. Тому всім хочеться якоїсь прихованої переможеньки. Про перемогу на олімпіаді по фізиці. Чи по інформатиці. Про те що дитина навчилась пісяти у горшик. Яке щастя. Яка перемога. Частіше за все переможенька в тому, що в сучасному політичному серпентарії що хлопчики, що дівчатка виглядають ще жалюгідніше ніж хлопчик Петро, і це дозволяє миритись з інфернальним цинізмом сьогодення. Але пройобів це не спростовує. Хоча боліти починає трошки менше. Хоча хуй його знає, насправді. Кому менше, а кому і не менше. Просто щоденна пожежа від чергової реформаторської ініціативи вже пиздець закумарила. А ескапізм та надрочування на мінімальні зрушення виглядає ще гірше ніж зневіра.
В підсумку я все одно живу з великим оптимізмом і вірою в країну, але взагалі не знаю, чим мої відчуття підкріплені. Напевно, простою еволюційною чуйкою, що Україна це щось більше ніж сотня ситуативних дегенератів, і так просто її не наїбнути. Але як громадянин, не мамчин філософ, я не знаю, що і як робити правильно. Не критикувати - огидно. Критикувати - заїбало.
Сиджу коротше, дивлюсь олімпіаду з пройобів і охуїваю. І раз на пару місяців намагаюсь відрефлексувати в мережу погано написаним за 15 хвилин в обід текстом. А ще репощу Сініцина. І Ходзу. І лайкаю Закревську з Худецькою. І внутрішньо аплодую Ткачу зі Схем. Такий день, товарищі олімпіадники. До речі, можете не підтримувати репостами - всім все одно похуй, репости не скасують непотизму, корупції, похуїзму та зневаги. Хоча простіше думати, що репост на щось впливає, звичайно. Але це не так. Фото хлопчика не додаю, всі і так знають, як він посивів.

 10 
 : Сегодня в 17:56:11 
Автор Украінка - Последний ответ от Legioner
Вот! К такому же итогу и я пришёл (что касается психиатра). Такую несинитницю несёт, шо аж уши вянут. Бред тупой и необразованной бабы с пропитыми мозгами.
(Слушал её сегодняшний брифинг)

Страницы: [1] 2 3 ... 10