Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.

Расширенный поиск  

Новости:

Форум Здравый Сектор

Автор Тема: Ми - украінці!  (Прочитано 47896 раз)

Украінка

• Ветеран
  • Оффлайн Оффлайн
  • Kyiv UA
    • Просмотр профиля
Ми - украінці!
« : 20 Декабрь 2014, 20:09:52 »

Я не знайшла тему, де можна помістити мою сьогоднішню історію, що мене дуже зворушила. Тому розпочала нову тему, в якій можна поділитися історією, що Вас вразила.
Ввечері вийшла в Топмарт купити щось до вечері. Такий собі супермаркет, не то, щоб великий, але поруч. На вході в торгівельній залі побачила літню жіночку. Вона стояла прихилившись до стійки і мені здалося, що ій недобре. У неі були заплющені очі і я вирішила придивитися уважніше - може вона потребує допомоги. До нас поспішала працівниця торгівельного залу у фірмовій курточці і з кошиком в руках. Вона привіталася до жінки, міцно взяла іі під лікоть і запита "що бажаєте?". Виявилося, що жіночка незряча, вона прийшла до крамниіі за продуктами. "Ходімо по фрукти". Вони попрямували до стійки з лимонам . Мені було так цікаво, що я пішла за ними, щоб побачити, що буде далі. Продавчиня питала, які жінка  хоче лимони. Жінка пояснила, що надає перевагу лимонам середнього розміру з гладенькою шкіркою. Продавчиня поклала до пакету кілька лимонів, пішли далі. За ними йти далі було вже не зручно. Я була вражена до глибини душі. Я такого ніколи не бачила. Бачила хворих на ДЦП в пабах Німеччини, бачила як персонал Люфтханзи дбає про інвалідів пасажирів, але щоб у нас, так звичайно, наче це буденна справа магазину супроводжувати незрячого покупця. Дивина. І жінка поводилась не принижено, на з відчуттям неповноцінності, а звичайно, ще й пояснювала молодій продавчині, чому той чи інший товар кращий. Респект Топмарту.
Невже ми стаємо гуманним суспільством? Яке щастя!
Нет неразрешимых проблем, есть непринятые решения.

Рубик

• Постоялец
  • Оффлайн Оффлайн
    • Просмотр профиля
Re: Ми - украінці!
« Ответ #1 : 20 Декабрь 2014, 23:06:44 »

В Киеве видел такое. Молодая женщина выгуливала каждое утро собаку. Видимо был перелом позвоночника у собаки, задние ноги не работали, на собачке была хитрая конструкция с колесиками, она передними ногами шла, и довольная такая.
Вот люди собак инвалидов не бросают.

Teodor4ik

• Ветеран
  • Онлайн Онлайн
  • Тернополь - UA
    • Просмотр профиля
« Ответ #2 : 21 Декабрь 2014, 18:55:56 »

... на собачке была хитрая конструкция с колесиками, она передними ногами шла, и довольная такая.
Животные не осознают своей неполноценночти, в отличие от людей.

Gыка4

• Ветеран
  • Оффлайн Оффлайн
  • Ясногірка - Краматорськ
    • Просмотр профиля
« Ответ #3 : 21 Декабрь 2014, 19:02:18 »

Животные не осознают своей неполноценночти, в отличие от людей.
А ось це питання досить філософське

Teodor4ik

• Ветеран
  • Онлайн Онлайн
  • Тернополь - UA
    • Просмотр профиля
« Ответ #4 : 21 Декабрь 2014, 20:30:32 »

Просто повірте.

Украінка

• Ветеран
  • Оффлайн Оффлайн
  • Kyiv UA
    • Просмотр профиля
« Ответ #5 : 21 Декабрь 2014, 21:22:12 »

Мене завжди дивувало як тварини усвідомлюють свій соціальний статус. Коли гуляю з свєю шар- пейкою, що ціни собі скласти не може, а на зустріч іде бомж за ним песик, то хай би той песик був втроє більший, моя принцеса датська лиш голову поверне, як песик бочком бочком хвостик піджимає і обходить стороною.
Ще в нас якось народилися цуценята дворняжки. Кобельків розібрали по селах, лишилась дівчинка. Дака вона була дружня, така мила, іі полюбили всі за добру вдачу. Холодно, істи хочеться, а вона хвостиком круте, веселенька. Пожаліли сусіди, взяли додому, помили, відгодували. Буквально за місяць дворняжку не впізнати. Йде з хазяйкою, на повідку, горда, вже не кидається до кожного привітно, вона ж бо вже домашня! Отак битіє опрєдєляєт сознаніє.
Нет неразрешимых проблем, есть непринятые решения.

Teodor4ik

• Ветеран
  • Онлайн Онлайн
  • Тернополь - UA
    • Просмотр профиля
« Ответ #6 : 21 Декабрь 2014, 22:53:27 »

Не битіё, а соціальний статус. Мій кіт після горшка орав не своїм голосом... Сходили до ветеринара, усьо... скромненько закопує. Але при любому розкладі тварина займає те місце, яке їй позволять... Якщо ту дворнягу вигнати, вона знову стане такою як була...

Stoik

• Пользователь
  • **
  • Оффлайн Оффлайн
  • Одесса
    • Просмотр профиля
« Ответ #7 : 22 Декабрь 2014, 00:26:20 »

Идет с хозяйкой, на поводке, гордая, уже не бросается к каждому приветливо, она ведь уже домашняя! Так бытии опрєдєляєт сознание.
У собак свое понятие бытия. Испытав бездомность, она предана хозяйке, это ее друг и Бог, если ее предадут, ее доверие завоевать будет сложно, но если это случится, преданность ее будет безгранична, ради защиты хозяина пожертвует жизнью не задумываясь.
И ей не важно какое бытие у хозяина, то ли жизнь в сытости, тепле или вместе с бомжом по ночлежкам в проголодь.
После второго предательства доверия у нее никогда не будет ни к кому.

dositm

• Ветеран
  • Оффлайн Оффлайн
    • Просмотр профиля
« Ответ #8 : 23 Март 2015, 21:32:10 »

алекс

• Ветеран
  • Оффлайн Оффлайн
  • UA - Київ
    • Просмотр профиля
« Ответ #9 : 23 Март 2015, 23:36:19 »

Я не знайшла тему, де можна помістити мою сьогоднішню історію, що мене дуже зворушила. Тому розпочала нову тему, в якій можна поділитися історією, що Вас вразила.
Ввечері вийшла в Топмарт купити щось до вечері. Такий собі супермаркет, не то, щоб великий, але поруч. На вході в торгівельній залі побачила літню жіночку. Вона стояла прихилившись до стійки і мені здалося, що ій недобре. У неі були заплющені очі і я вирішила придивитися уважніше - може вона потребує допомоги. До нас поспішала працівниця торгівельного залу у фірмовій курточці і з кошиком в руках. Вона привіталася до жінки, міцно взяла іі під лікоть і запита "що бажаєте?". Виявилося, що жіночка незряча, вона прийшла до крамниіі за продуктами. "Ходімо по фрукти". Вони попрямували до стійки з лимонам . Мені було так цікаво, що я пішла за ними, щоб побачити, що буде далі. Продавчиня питала, які жінка  хоче лимони. Жінка пояснила, що надає перевагу лимонам середнього розміру з гладенькою шкіркою. Продавчиня поклала до пакету кілька лимонів, пішли далі. За ними йти далі було вже не зручно. Я була вражена до глибини душі. Я такого ніколи не бачила. Бачила хворих на ДЦП в пабах Німеччини, бачила як персонал Люфтханзи дбає про інвалідів пасажирів, але щоб у нас, так звичайно, наче це буденна справа магазину супроводжувати незрячого покупця. Дивина. І жінка поводилась не принижено, на з відчуттям неповноцінності, а звичайно, ще й пояснювала молодій продавчині, чому той чи інший товар кращий. Респект Топмарту.
Невже ми стаємо гуманним суспільством? Яке щастя!
Ездите почаще в метро, там к слепым такое же отношение, уже не первое десятилетие на разных станциях наблюдаю, ну иногда и сам....
Слава Украине.

Дохтер

• Ветеран
  • Оффлайн Оффлайн
  • хутор біля Диканьки
    • Просмотр профиля
« Ответ #10 : 28 Март 2015, 17:22:28 »

Для позитива: Червона Рута на вулицях Нью-Йорку....
Они в душе украинцы.
https://www.youtube.com/watch?v=3ZjSywaatCk
Акцент даже шарм придает.

ingvar57

• Ветеран
  • Оффлайн Оффлайн
  • м.Бахмут, Україна
    • Просмотр профиля
« Ответ #11 : 23 Май 2015, 09:03:59 »

Дохтер

• Ветеран
  • Оффлайн Оффлайн
  • хутор біля Диканьки
    • Просмотр профиля
« Ответ #12 : 01 Июнь 2015, 23:01:24 »

Многие думают что "не прощать" и "мстить" - одно и то же,но это не так. Мы должны именно не прощать.

Orenburg

• Ветеран
  • Оффлайн Оффлайн
  • Отвечаю за то, что написал, а не то,что вы прочли.
    • Просмотр профиля
« Ответ #13 : 02 Июнь 2015, 01:15:55 »

Многие думают что "не прощать" и "мстить" - одно и то же,но это не так. Мы должны именно не прощать.
По-моему, полгода назад читал этот очень правильный текст.

Teodor4ik

• Ветеран
  • Онлайн Онлайн
  • Тернополь - UA
    • Просмотр профиля
« Ответ #14 : 02 Июнь 2015, 01:30:01 »

Последний ответ от Orenburg
в Re: Ми - украінці!

Порадовало ;)