Краматорск - это Украина ! > Украина

Ми - украінці!

(1/121) > >>

Украінка:
Я не знайшла тему, де можна помістити мою сьогоднішню історію, що мене дуже зворушила. Тому розпочала нову тему, в якій можна поділитися історією, що Вас вразила.
Ввечері вийшла в Топмарт купити щось до вечері. Такий собі супермаркет, не то, щоб великий, але поруч. На вході в торгівельній залі побачила літню жіночку. Вона стояла прихилившись до стійки і мені здалося, що ій недобре. У неі були заплющені очі і я вирішила придивитися уважніше - може вона потребує допомоги. До нас поспішала працівниця торгівельного залу у фірмовій курточці і з кошиком в руках. Вона привіталася до жінки, міцно взяла іі під лікоть і запита "що бажаєте?". Виявилося, що жіночка незряча, вона прийшла до крамниіі за продуктами. "Ходімо по фрукти". Вони попрямували до стійки з лимонам . Мені було так цікаво, що я пішла за ними, щоб побачити, що буде далі. Продавчиня питала, які жінка  хоче лимони. Жінка пояснила, що надає перевагу лимонам середнього розміру з гладенькою шкіркою. Продавчиня поклала до пакету кілька лимонів, пішли далі. За ними йти далі було вже не зручно. Я була вражена до глибини душі. Я такого ніколи не бачила. Бачила хворих на ДЦП в пабах Німеччини, бачила як персонал Люфтханзи дбає про інвалідів пасажирів, але щоб у нас, так звичайно, наче це буденна справа магазину супроводжувати незрячого покупця. Дивина. І жінка поводилась не принижено, на з відчуттям неповноцінності, а звичайно, ще й пояснювала молодій продавчині, чому той чи інший товар кращий. Респект Топмарту.
Невже ми стаємо гуманним суспільством? Яке щастя!

Рубик:
В Киеве видел такое. Молодая женщина выгуливала каждое утро собаку. Видимо был перелом позвоночника у собаки, задние ноги не работали, на собачке была хитрая конструкция с колесиками, она передними ногами шла, и довольная такая.
Вот люди собак инвалидов не бросают.

Teodor4ik:

--- Цитата: Рубик от 20 Декабрь 2014, 23:06:44 ---... на собачке была хитрая конструкция с колесиками, она передними ногами шла, и довольная такая.

--- Конец цитаты ---
Животные не осознают своей неполноценночти, в отличие от людей.

Gыка4:

--- Цитата: Teodor4ik от 21 Декабрь 2014, 18:55:56 ---Животные не осознают своей неполноценночти, в отличие от людей.

--- Конец цитаты ---
А ось це питання досить філософське

Teodor4ik:
Просто повірте.

Навигация

[0] Главная страница сообщений

[#] Следующая страница

Перейти к полной версии